SERVETTRING samt SKÅL MED HÄNKLAR, silver, Stockholm, 1930-tal.

Servettring av K. Andersson. Skål med hänklar av C.G Hallber, 1938. Längd 4,5- 16,5 cm. Vikt 129 gram.

Senare gravyr. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK