LJUSKRONA

Rokokostil. 1800-talets andra hälft.

Stomme i metall. Behängd med prismor. 6 st ljusarmar. Höjd ca 80 cm. Diameter 50 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad. Lösa prismor medföljer, Senare monterad el.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    9 100
    909 EUR
    1 119 USD

    Budhistorik (18 bud)
    612 feb 10:009100SEK
    7A12 feb 10:008900SEK
    712 feb 09:598701SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes