TAKLAMPA

1900-talets andra hälft.

Målad plåt. Höjd inkl 'grepe' 44 cm, diameter ca 30 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Omarbetad. Delar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 6 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)