CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON

Olja på duk, signerad.

Skeppsmotiv. Bildmått 30 x 41 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Ställvis färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    252 EUR
    316 USD

    Budhistorik (16 bud)
    211 feb 15:412500SEK
    5A11 feb 15:412300SEK
    5A11 feb 15:181100SEK