FRANCESCO ZUCCARELLI

Hans krets, Olja på duk.

Pastoralt figurlandskap. Duk 38 x 44.5 cm.

Konditionsrapport

Oramad, duk uppklistrad på pannå, smärre skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    3 422
    345 EUR
    432 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (13 bud)
    321 feb 14:543422SEK
    421 feb 14:543222SEK
    321 feb 14:533022SEK