SKÅL

Silver, utländska stämplar, 1900-tal.

Hamrad yta. Rund form med konturerad kant, på fyra kulfötter. Diameter 20 cm. Vikt 226 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 3 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    811
    81 EUR
    102 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 861 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1A19 feb 14:03811SEK
    219 feb 14:03761SEK
    115 feb 20:44300SEK