Arne Jones E1299

BOKHYLLOR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Underskåp med dörrpar med dekor av kannelyr. Överdel med fyra hyllplan. Dekor av mässingsdetaljer. L 94, B 45, H 176. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
1 200 SEK