LJUSKRONA

Rokokostil, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. 6 ljuspunkter. Höjd 70. Diameter 46 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 199
    119 EUR
    147 USD

    Budhistorik (11 bud)
    6A 8 feb 21:531199SEK
    3 8 feb 21:531099SEK
    6A 8 feb 12:57938SEK