TALLRIKAR

12 st, flintgods, Johnson Bros, England,

Motiv av fiskar. Diameter ca 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre krackelyr.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (22 bud)
    110 feb 14:131600SEK
    9A10 feb 14:111500SEK
    1010 feb 14:111400SEK