MGAB

Bestick, 24 st, silver, modell "Uppsala", Lidköping, 1970-tal.

Tolv gafflar samt tolv knivar med blad av metall. Längd 17- 20,5 cm. Total vikt ca 1310 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 600
    363 EUR
    455 USD

    Budhistorik (19 bud)
    911 feb 15:543600SEK
    811 feb 15:273400SEK
    111 feb 12:333200SEK