SOFFBORD Italien 1900-talets andra hälft.

Rektangulär skiva på underrede av metall och marmor, längd 140, bredd 70, höjd 37, tjocklek ca 1,5 cm

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    8 dagar 18 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)