Fanerade med palisander. Lådor, skåp samt barskåp. Med belysning. Märkta. Bredd 64 - 118 cm, djup 48 cm, höjd ca 179 cm.
Slitage, ställvis hårdare. Nagg. Belysning ej funktionstestad.
Inköpt hos Möbelcentralen, Halmstad, 1976.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här