Möbler Övrigt
1012775
BARNSÄNG, 1900-talets början.
BarnsÄng, 1900-talets början.
BarnsÄng, 1900-talets början.
BarnsÄng, 1900-talets början.
BarnsÄng, 1900-talets början.
BarnsÄng, 1900-talets början.

Målat järn, genombruten dekor. Justerbar längd, max 155 cm. Bäddmått bredd 65 cm.

Senare målning. Slitage. Smärre färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK