SKÄNK

1800-talets mitt.

Målad. Uppsats med tråg. Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 132. Djup 53. Höjd 106 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Senare beslag. Slitage. Torrsprickor. Lagningar. Kompletterad med ett senare lås. Nycklar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (7 bud)
    410 feb 16:231600SEK
    2A10 feb 16:231500SEK
    210 feb 09:491450SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes