SÄNG

1900-talets början.

Målad. Genombrutna gavlar. Bäddmått ca 90 x 195 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Omfattande färgbortfall. Torrsprickor. En skruv saknas till montering.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 7 feb 21:04300SEK