Bestående av;
1 kakfat,
1 tekanna med lock,
1 kaffekanna med lock,
1 tillbringare,
1 sockerskål med lock,
1 gräddkanna,
2 cigaretthållare,
6 tekoppar med fat,
10 moccakoppar med fat (2 med sprickor, ett fat med nagg)
15 kaffekoppar med 18 fat,
15 assietter (fotnagg)
Bruksskick. Sprickor. Nagg.