Fanerad med jakaranda. Draghandtag och knoppar av mässing. Tre lådor och uppfällbar spegel. Uppsats med 2 lådor samt fack. Bredd 94, djup 47, höjd 94 cm
Fanerskador. Fanerlagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.