Putti inuti ägg dekorerade ed rosor. Numrerade 486. Höjd 11 cm.
Nagg och skador på blommor och blad. En fot lagad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10