LJUSSTAKE

Förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft.

Räfflad pelare krönt av blommor. Dekor av bladverk. Rund fot. Höjd 23 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bristningar. Sned ljuspipa.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 2 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    550
    55 EUR
    69 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    519 feb 05:27550SEK
    4A19 feb 05:27500SEK
    418 feb 08:12450SEK