GAETANO SCIOLARI

Takkrona, Italien, 1900-talets fjärde kvartal.

Vitmetall med 35 ljuspunkter. Diameter 105 cm. Höjd ca 110 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 000 SEK

    Slutpris

    46 000
    4 641 EUR
    5 815 USD

    Budhistorik (66 bud)
    1111 feb 18:1646000SEK
    12A11 feb 18:1444000SEK
    1111 feb 18:1442000SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes