Design
1013187

Gaetano Sciolari

(Italien)
Gaetano Sciolari
(Italien)

GAETANO SCIOLARI, takkrona, Italien, 1900-talets fjärde kvartal.

Vitmetall med 35 ljuspunkter. Diameter 105 cm. Höjd ca 110 cm

Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
7 000 SEK