THEO TOBIASSE

Färglitografi, signerad och numrerad 217/310.

Nature morte avec trois pommes. Mått ca 56x84 cm

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T226
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    40 EUR
    50 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    220 feb 13:49400SEK
    220 feb 13:49350SEK
    118 feb 14:25300SEK