ULF ROLLOF, triptyk, akvarell på papper, signerad.
Ur Ulf Rollofs Kalender 1998-99 när de ställdes ut på Nordenhake 1999. (Nr 4a, b och c), 41 x 59 cm.
Vågigt papper eller duk. Gulnad. Ej examinerad ur ram.