KUNGLIGA FOTOGRAFIER ett par

Signerade och daterade, 1959.

Gustav VI Adolf, Drottning Louise. 23 x 17 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 001
    201 EUR
    252 USD

    Budhistorik (11 bud)
    1A11 feb 11:072001SEK
    311 feb 11:072000SEK
    1A11 feb 08:271900SEK