GULDSMEDSAKTIEBOLAGET GAB

SUPKOPPAR, 6 st, silver, 1940-60-tal.

Invändigt förgyllda. Höjd 5 cm. Vikt 144 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    89 EUR
    110 USD

    Budhistorik (14 bud)
    6A10 feb 12:19900SEK
    710 feb 12:19850SEK
    6A10 feb 12:18800SEK