SKOLPLANCHER

Två stycken, Rymden, solen och månen. Svenska Skolmaterialförlaget, 1960-tal.

Ca 100 x 70 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Hål

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T226

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    262 EUR
    328 USD

    Budhistorik (28 bud)
    1211 feb 17:562600SEK
    1111 feb 17:552400SEK
    1211 feb 17:552200SEK