VERNER PANTON

Gungstol, "Relaxer 2", Rosenthal Studiolinie, 1900-talets senare del.

Vitmålad stomme av trä, lös dyna. Sitthöjd ca 25 cm. Märkt.

Konditionsrapport

Brukssliatge. Repor.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    403 EUR
    505 USD

    Budhistorik (9 bud)
    511 feb 17:474000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    511 feb 17:473800SEK
    511 feb 17:473600SEK