ALF WALLANDER

Vas, flintgods, Rörstrand.

"DESSIN ALF WALLANDER". Dekor av pagepojor på kvistar. Höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Krackelyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 550
    156 EUR
    195 USD

    Budhistorik (23 bud)
    411 feb 17:441550SEK
    5A11 feb 17:441500SEK
    511 feb 17:431350SEK