Fanerat med teak, skjutdörrar varav en med kakelplattor, signerad Vigneron. Bakomliggande fack, hylla och lådor. Fotavslutningar av metall. Bredd 220, djup 49, höjd 85 cm.
Skador och slitage, repor, märken. Dörren med kakelplattor lös och skev.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.