GOLVLAMPA

Barockstil, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Höjd 150 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    90 EUR
    113 USD

    Budhistorik (15 bud)
    611 feb 20:22900SEK
    511 feb 15:32850SEK
    3A11 feb 15:31800SEK