SOFFA

Dux, 1960/70-tal.

Häftad skinnklädsel. Lösa sitt- och ryggplymåer. Resårsits. Dekorativa metallspännen på sidorna. Ben av förkromad metall. Etikettmärkt. Sitthöjd 38 cm. Längd 205 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 400
    544 EUR
    682 USD

    Budhistorik (22 bud)
    712 feb 10:275400SEK
    812 feb 10:265200SEK
    712 feb 10:245000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes