CHIFFONJÉ senempire 1800-talets mitt

Fanerad med mahogny, upptill låda, skrivklaff med bakomliggande inredning, nedtill tre lådor, längd 114, bredd 52, höjd 136 cm Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Repor. Nagg. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    988
    99 EUR
    124 USD

    Budhistorik (12 bud)
    510 feb 20:22988SEK
    110 feb 19:36938SEK
    4A10 feb 19:36888SEK