Torbjørn Afdal

(Norge, 1917-1999)
Torbjørn Afdal
(Norge, 1917-1999)

TORBJØRN AFDAL, bänk, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, Norge. CITES-intyg.

Fanerad med palisander. Upphöjda kanter på långsidorna. Märkt med etikett. Längd 201, bredd 37, höjd 34,5 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
5 400
479
500
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 jul 2018 14:40
5 400 SEK
20 jul 2018 14:38
5 200 SEK
20 jul 2018 14:38
5 000 SEK
20 jul 2018 14:38
5 000 SEK
20 jul 2018 14:25
4 800 SEK
18 jul 2018 21:56
4 000 SEK
18 jul 2018 20:34
1 200 SEK
17 jul 2018 23:38
1 100 SEK
17 jul 2018 14:34
1 000 SEK
16 jul 2018 23:24
350 SEK
16 jul 2018 19:43
300 SEK
Om Cites