TESERVIS

9 delar, flintgods, Wedgwood, England.

4 tekoppar med fat (ett medförljande fat), sockerskål (saknar lock), 2 assietter, gräddkanna, mjölkkanna

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    90 EUR
    113 USD

    Budhistorik (14 bud)
    5A12 feb 09:10900SEK
    312 feb 09:10850SEK
    511 feb 23:37800SEK