VITRINVÄGGSKÅP

1800-talets andra hälft.

Målat i imitation av ädelträ. Två dörrar med bakomliggande hylla. Bredd 79, djup 29, höjd 64 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H124

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 700
    272 EUR
    341 USD

    Budhistorik (11 bud)
    419 feb 17:302700SEK
    219 feb 16:322500SEK
    119 feb 16:262300SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes