Möbler Fåtöljer & Soffor
1013812
KARMSTOLAR, ett par, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del.

Bronserade, skuren dekor. Fast stoppad rygg och sits, klädda armlän. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK