BENGT ORUP

Skål, glas, signerad.

Slipad och graverad dekor av nät samt fisk. Signerad Johansfors Orup. Höjd 18, diamter 21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    59 EUR
    73 USD

    Budhistorik (7 bud)
    610 feb 19:58600SEK
    410 feb 18:34550SEK
    510 feb 18:20500SEK