Elva utmärkelsetecken och medaljer på ribba, bl.a. Frihetskorsets 4. klass med svärd, vinterkrigets och fortsättningskrigets minnesmedalj, Finska luftvärnets kors, mellersta näsets kors m.m. samt ett parti medaljer och kurstecken.
Smärre slitage. Smärre emaljskador.