BOKHYLLA

Selva, Italien 2000-tal.

Bredd 105 cm. Höjd 225 cm. Djup 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare hyllhållare.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    188
    EUR
    1 863 SEK
    235 USD

    Budhistorik (16 bud)
    410 feb 19:18188EUR
    6A10 feb 19:18178EUR
    6A10 feb 19:18165EUR