BOKHYLLA

Selva, Italien 2000-tal.

Bredd 105 cm. Höjd 225 cm. Djup 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare hyllhållare.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - N3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    120
    EUR
    1 189 SEK
    150 USD

    Budhistorik (18 bud)
    210 feb 06:35120EUR
    1 9 feb 21:03110EUR
    2A 9 feb 21:03105EUR