VITRINSKÅP

Kina 2000-tal.

Bredd 90 cm. Höjd 190 cm. Djup 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    131
    EUR
    1 298 SEK
    164 USD

    Budhistorik (19 bud)
    5A10 feb 18:16131EUR
    610 feb 18:16121EUR
    510 feb 08:45110EUR