STARKVINSGLAS SAMT SNAPSGLAS

5+5, bland annat REIJMYRE, 1800-1900-talets början.

Reijmyresglas 3+2 st sk" Väderben" 1870-tal. Höjd ca 16 cm.
5 st snapsglas, höjd ca 16 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    70 EUR
    88 USD

    Budhistorik (8 bud)
    511 feb 20:36700SEK
    4A11 feb 20:36650SEK
    4A11 feb 20:36550SEK