LENNART FRISK

Olja på duk, signerad och daterad -92.

Vinterlandskap med svanar. 89 x 113 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    339 EUR
    418 USD

    Budhistorik (9 bud)
    611 feb 16:483400SEK
    4A11 feb 16:483200SEK
    4 8 feb 10:422980SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes