SNUSDOSA

Emaljerad, 1700-tal.

Med målade motiv av figurer i parkmiljö. Längd ca 8 cm.

Konditionsrapport

Sprickor i emaljen. Lagningar.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    125
    EUR
    1 238 SEK
    156 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    310 feb 15:23125EUR
    310 feb 15:23105EUR
    2 2 feb 18:4788EUR