SOFFA

Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Lackerad. Spjälad genombruten rygg. Lös stoppad sits, klädsel av galon. Märkt. Sitthöjd ca 43. Längd 160 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    95 EUR
    120 USD

    Budhistorik (14 bud)
    3A10 feb 17:06950SEK
    410 feb 17:06900SEK
    3 6 feb 17:16850SEK