BORDSLAMPOR

Ett par "Bumlingen", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Kromat ben, fot i svart läder. Grönlackerad plåtskärm och raster i vit plast. Höjd ca 72 cm. Diameter 41 cm

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    6 900
    696 EUR
    872 USD

    Budhistorik (28 bud)
    1311 feb 16:416900SEK
    12A11 feb 16:416700SEK
    1211 feb 11:586200SEK
    Acceptpris på 2 750 SEK uppnåddes