LJUSKRONA

1970/80-tal.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Höjd ca 63 cm, längd ca 67 cm. Tio ljuskällor

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 timmar 19 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 466
    147 EUR
    185 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 566 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    220 feb 11:311466SEK
    520 feb 07:491366SEK
    418 feb 12:171100SEK