ASKFAT PÅ FOT

Art déco, sannolikt Demeyere, Belgien 1930-tal.

Förkrommat stål, bakelit och koppar. Höjd 67 cm. Totalhöjd inkl ställ för tändsticksask. 73 cm. Diameter 19 cm.

Konditionsrapport

Spricka. Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    40
    EUR
    396 SEK
    50 USD

    Budhistorik (3 bud)
    110 feb 19:1540EUR
    210 feb 12:1235EUR
    1 9 feb 20:0230EUR