OKÄND KONSTNÄR

1700-TAL. olja på duk.

Herdarnas tillbedjan. 37 x 48 cm.

Konditionsrapport

Duk uppklistrad på papp-pannå, krackelerad, retuscher.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    233 EUR
    275 USD

    Budhistorik (10 bud)
    420 maj 14:082400SEK
    319 maj 23:042200SEK
    2A16 maj 21:122000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes