SVEN PALMQVIST

Vas, "Kraka", Orrefors.

Nr 233. Signerad. Polykrom glasmassa med rutmönster och luftbubblor. Höjd 29 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    119 EUR
    147 USD

    Budhistorik (6 bud)
    212 feb 13:421200SEK
    3A10 feb 15:481100SEK
    210 feb 15:481100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes