KJELL ENGMAN

Glas, skål, Kosta Boda,

signerad Kosta Boda Atelier K. Engman 59 146.
Diameter ca 22,5 cm. Höjd ca 11 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850
    85 EUR
    107 USD

    Budhistorik (12 bud)
    611 feb 18:14850SEK
    5A11 feb 18:14800SEK
    611 feb 18:14780SEK